- Halfronde houten wandtafel
- Het blad is ingelegd met gemailleerd marmer
- De rand onder het blad is versierd met houtsnijwerk ook de poten zijn gedeeltelijk versierd met houtsnijwerk
- De tafel is vervaardigd van hardhout
- Afmetingen: bxdxh= ca. 560x285x460 mm
- Conditie: goed, met lichte gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: