Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Sculptuur erotisch naakt

Vrouwelijk standbeeld

€ 0
Bekijk kavel

Kunst - Wand / muur haak

Gesigneerd

€ 0
Bekijk kavel

Eland hoofd op standaard

Moose

€ 2
Bekijk kavel

Indonesische volkskunst

Jacarta 1935 /1940

€ 0
Bekijk kavel

Ets - Rijnstroom

Wim van der Meij

€ 1
Bekijk kavel

Chinese vaas

Chinese vaas

€ 1
Bekijk kavel

Gravure - Zutphen

Aluminium offsetplaat

€ 0
Bekijk kavel

4 x Minton & Co - Art Nouveau tegel

Design by Minton Hollins Circa 1905

€ 0
Bekijk kavel

Siertegel

Besheer Studios Staten Island N.Y. USA, Art Tiles

€ 0
Bekijk kavel

Chinese vaas

Yongzheng porseleinen vaas

€ 15
Bekijk kavel

Glas in lood raam

Schoolmeester met de klas

€ 5
Bekijk kavel

Gravure - E. Preval & Paul Lacouriére

1870 - Moine et falconer Paris

€ 0
Bekijk kavel