Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Rik van Iersel - Kop

Kleurenlitho op Geschept papier - Nieuwstaat

€ 0
Bekijk kavel

Rik van Iersel

€ 10
Bekijk kavel

Portret Netty Michels

Kunstschilder Jan Michels (1915 - 1985)

€ 50
Bekijk kavel

HERMAN BROOD

Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE

€ 125
Bekijk kavel

Jeroen Henneman - De brug

Gesigneerde zeefdruk

€ 50
Bekijk kavel

Lithografie

Paul Delvaux 1968

€ 30
Bekijk kavel

Ruscha, Rheinbach, 1954

Designer Ella

€ 50
Bekijk kavel

Sterrenkaart

Handgekleurde hemisfeer

€ 1
Bekijk kavel

Naar Rembrandt Harmensz van Rijn (1606-1669)

Lichtdruk - De Molen

€ 10
Bekijk kavel