Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Aquarel

Stilleven

€ 1
Bekijk kavel

Aquarel

Jan Louwers

€ 1
Bekijk kavel

Glas in lood raam 1930

Afmetingen 50 x 50 cm

€ 10
Bekijk kavel

Glas in lood raam 1930

Afmetingen 65 x 50 cm

€ 10
Bekijk kavel

Grote Murano schaal

1959 / 1960

€ 25
Bekijk kavel

Beeld Geert Kunen

Meisje met teddy beer onder de arm

€ 0
Bekijk kavel

Beeld Geert Kunen

Jongen met bretels

€ 0
Bekijk kavel

Aquarel

Ingelijst achter glas

€ 0
Bekijk kavel

Schilderij

F. Robert

€ 0
Bekijk kavel

Lithografie

Door: A.P. van Langenhuijsen in 1845

€ 0
Bekijk kavel

Hans Innemée "To be on top..."

Origineel werk van Hans Innemée

€ 60
Bekijk kavel

Steendruk

Tekening door J.D.G. Grootveld

€ 0
Bekijk kavel