Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

11 x Gravure Reeks der zeeschepen naar Pieter Bruegel

Naar tekeningen van Pieter Brueghel gegraveerd door Frans Huys

€ 3
Bekijk kavel

Aquarel

Elaine Reed

€ 0
Bekijk kavel

Gietijzeren tafereel met 2 engelen/cupido's

Achterzijde gesigneerd ACH - 39

€ 5
Bekijk kavel

Aquarellen

N. Keane

€ 10
Bekijk kavel

Bronzen beeld 'de Elektriciën' 2003

Ontwerp: Marlies Noordkamp -Drummen

€ 0
Bekijk kavel

L. Dake & Zn. - Keramiek servies

Tweede helft 20e eeuw, Nederland 1950

€ 1
Bekijk kavel

Wijnring

Verzilverde Druppelvanger

€ 0
Bekijk kavel

Antieke bronzen fazant

1880

€ 12
Bekijk kavel

Wijnring

Verzilverde druppelvanger

€ 0
Bekijk kavel

Portret Netty Michels

Kunstschilder Jan Michels (1915 - 1985)

€ 45
Bekijk kavel

Beelden

Balinees houtsnijwerk - 2 Beelden

€ 0
Bekijk kavel

Harry Maas (1906-1982} - Olieverf op doek

"Noordeloos" - Gesigneerd: Harry Maas 1981

€ 425
Bekijk kavel