Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Heidelandschap pastel

G. Cox

€ 25
Bekijk kavel

Schilderij - Gemengde techniek

Drieluik aquarel

€ 0
Bekijk kavel

Schilderij zwarte zwanen

Th. v.d. Poel (1942)

€ 1
Bekijk kavel

Murano mandje

Gespetterde mandvaas

€ 15
Bekijk kavel

Sculptuur - Abstract

Speksteen

€ 7
Bekijk kavel

Glazen mandvaas

Van Max Verboeket

€ 20
Bekijk kavel

Schilderij - Dorpstraatje

Olieverf op paneel

€ 6
Bekijk kavel

Schilderij

Boslandschap

€ 0
Bekijk kavel

Historische kaart

A New Map of the Netherlands or Low Countries

€ 23
Bekijk kavel

Beeld

Afrikaans

€ 9
Bekijk kavel

Schilderij

Vaas met bloemen

€ 0
Bekijk kavel

The magic rabbit.

Popart in gemengde techniek

€ 0
Bekijk kavel