Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Burnett - Stadsgezicht Parijs

Olieverf op doek in mooie lijst

€ 5
Bekijk kavel

Borstbeeld Kind

Gepatineerd gegoten steen

€ 0
Bekijk kavel

Schilderij

Ilya Mirzoev - "Ascetisch"

€ 6
Bekijk kavel

Schilderij

Olieverf schilderij - Lemaitre? - 1852

€ 55
Bekijk kavel

Schilderij

Olieverf op doek - Robin Deirkauf

€ 1
Bekijk kavel

Steven Scheffer

Kunstdruk?

€ 25
Bekijk kavel

3 litho's

Schuurinterieur, Verftubes en Stad

€ 0
Bekijk kavel

Beeld schrijlings zittend verlegen Meisje

Brons op Natuurstenen basement

€ 35
Bekijk kavel

Stilleven Witte Lelies

Aquarel in houten Lijst

€ 0
Bekijk kavel

De mannen van 'Mannen B'

Bijzonder tijdsdocument van het RPI in Eindhoven

€ 0
Bekijk kavel

Lacroix - Unieke Set van 3 etsen

Surrealistische stijl / op geschept papier

€ 3
Bekijk kavel

Fotoafdruk

Bob Casemier

€ 3
Bekijk kavel