Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Kleuren litho

Gesigneerd

€ 1
Bekijk kavel

Originele Disney print

Story of Mickey and Minnie

€ 11
Bekijk kavel

Miniatuur schilderij

Olieverf op paneel

€ 5
Bekijk kavel

Gravure

Gesigneerd

€ 12
Bekijk kavel

Schilderij

Lucien Desmedt (1909-1993)

€ 80
Bekijk kavel

Bronzen beeld Jean-Pierre Cortot - F. Barbedienne Fondeur

Tweede helft 19e eeuw

€ 400
Bekijk kavel

Originele Disney print

Story of Donald Duck and Nephews

€ 5
Bekijk kavel

Ets

Ella van Schaik

€ 27
Bekijk kavel

Originele Disney print

Story of Mickey

€ 4
Bekijk kavel

Litho

Karin Campfens

€ 0
Bekijk kavel

Beeld "All Woman"

Handwerk

€ 11
Bekijk kavel

Originele Disney print

Story of Mickey and Pluto

€ 1
Bekijk kavel