Wonen

Overzicht van kavels binnen de categorie: Wonen​

Vintage sigaretten bakje

Met aangeef functie

€ 10
Bekijk kavel

AC Receiver

Yamaha HTR 2067

€ 46
Bekijk kavel

Vaas

Blue Mountain Pottery

€ 3
Bekijk kavel

Drie tinnen bierpullen

Tin - Gemerkt

€ 10
Bekijk kavel

Kristallen karaf

Vintage

€ 7
Bekijk kavel

IJsemmer

Merk Alfi

€ 13
Bekijk kavel

Porseleinen sierbord

Royal Albert

€ 3
Bekijk kavel

Portable secretaire

Met koperen hengsels

€ 15
Bekijk kavel

Antieke Franse goud verguld op bronzen kleerhangers

Vintage uit de jaren 1930 Frankrijk

€ 2
Bekijk kavel

Koffie/ Thee servies

Japans

€ 15
Bekijk kavel

Souvenier

Souveniers Delfs Blauw

€ 0
Bekijk kavel

Hologram blokje

Hologram Philips

€ 0
Bekijk kavel