Wonen

Overzicht van kavels binnen de categorie: Wonen​

Retro serviesgoed - Jena glass

Schott Mainz

€ 10
Bekijk kavel

Vintage kruk

Brabantia

€ 10
Bekijk kavel

Vintage theepot

Emaille

€ 7
Bekijk kavel

Industriële kruk

In hoogte verstelbaar

€ 60
Bekijk kavel

Oude koperen kruik

Antiek

€ 5
Bekijk kavel

Digitale fotocamera

Sony cyber-shot HX5

€ 31
Bekijk kavel

Chinees thee servies

Met 6 kommetjes

€ 2
Bekijk kavel

Vintage vaas

Scheurich W- Germany

€ 5
Bekijk kavel

Digitale piano

Roland HP-103 e

€ 65
Bekijk kavel

Handbeschilderde Polychroom schaal

Keramiek - Gesigneerd

€ 3
Bekijk kavel

Een vintage microscoop

Merk Revue

€ 5
Bekijk kavel

Cocktailglas - Leonardo Millefiori

In de stijl van de Murano glaskunst

€ 1
Bekijk kavel