Wonen

Overzicht van kavels binnen de categorie: Wonen​

prachtig porseleinen beeldje

Coree

€ 0
0
Bekijk kavel

Prachtige vintage beeld

Porselein

€ 0
0
Bekijk kavel

Kuifje collage

Raket naar de Maan

€ 0
2
Bekijk kavel

Vintage kaasmes

met hertenhoefhandgreep,

€ 0
0
Bekijk kavel

Sigaar Grappa Sibona

Italy

€ 0
0
Bekijk kavel

Snijvoorstuk

Hoekloos Precioso

€ 0
0
Bekijk kavel

Rodeo Western Cowboy Siskiyou riemgesp

Vintage jaren 1980 I-85

€ 6
0
Bekijk kavel

2 x wanddecoratie

Rijkelijk uitgesneden

€ 0
0
Bekijk kavel

Vintage onderzetters

Art Deco - Keramiek

€ 1
0
Bekijk kavel

vintage verzilverde bureaukandelaar

Gemerkt WMF

€ 5
0
Bekijk kavel

Beeld met muziekdoos

Onze Lieve Vrouw Fatima

€ 0
0
Bekijk kavel

Vintage Plafondlamp - Niko 6020

Opaline glas - Jaren'50

€ 10
5
Bekijk kavel