Goud / zilver / sieraden

Overzicht van kavels binnen de categorie: Sieraden

Vintage Ketting & Camee Hanger

Doublé

€ 0
Bekijk kavel

Vintage Broche Opaal Steen

Doublé

€ 0
Bekijk kavel

Prachtige Zilveren Solitair Ring

Fonkelende Swarovski Steen

€ 5
Bekijk kavel

Zilveren design ring

Fonkelende Swarovski steentjes

€ 0
Bekijk kavel

Ovale servet ringen

5 Stuks - Zwaar verzilverd

€ 0
Bekijk kavel

Collier met fotohanger

Verguld

€ 0
Bekijk kavel