Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Groot schilderij - Boerderij aan het water

Gesigneerd

€ 0
0
Bekijk kavel

Groot schilderij

Bos/ molenzicht

€ 0
0
Bekijk kavel

Groot schilderij

Heide landschap

€ 0
0
Bekijk kavel

Schilderij - Olieverf op paneel

Stilleven met klaprozen

€ 5
6
Bekijk kavel

Schilderij - Olieverf op doek

Landelijke scène met witte geiten

€ 0
1
Bekijk kavel

Kunstdruk Patricia Huong

Concert Violin Instrument

€ 0
0
Bekijk kavel

Kunstdruk Patricia Huong

Piano concert Violin

€ 0
0
Bekijk kavel

Zeefdruk - Alie Kruse Kolk

5 Figuren

€ 0
0
Bekijk kavel

Shona-Sculptuur

Serpentine steen

€ 0
0
Bekijk kavel