Suikerstrooier

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Suikerstrooier
Materiaal Zilver
Model Vintage
Gesigneerd Diverse merktekens
Afkomst Engeland
Jaartal jaren'50
Kleur Zilver
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 6 x 15 cm
Gewicht 80 Gr
Conditie Goed

Leesbare stempels: Anker - Leeuw - Letter P

Eerste stempel is onleesbaar

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4858
    €75

    14 augustus 2022 21:05
  • Bieder 5686
    €70

    14 augustus 2022 21:03
  • Bieder 4858
    €65

    14 augustus 2022 20:53
  • Bieder 5793
    €60

    14 augustus 2022 20:51
  • Bieder 4858
    €51

    14 augustus 2022 20:42
  • Bieder 5793
    €48

    14 augustus 2022 20:32
  • Bieder 1437
    €43

    14 augustus 2022 20:30
  • Bieder 5793
    €40

    14 augustus 2022 20:23
  • Toon overige (8) biedingen
  • Bieder 1437
    €33

    14 augustus 2022 18:42
  • Bieder 4858
    €30

    14 augustus 2022 18:16
  • Bieder 1437
    €25

    12 augustus 2022 11:31
  • Bieder 4215
    €15

    11 augustus 2022 10:19
  • Bieder 4713
    €12

    9 augustus 2022 09:38
  • Bieder 4405
    €11

    7 augustus 2022 23:07
  • Bieder 1437
    €10

    5 augustus 2022 11:12
  • Bieder 5905
    €5

    5 augustus 2022 10:21

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!