Object | Zoomobjectief |
Materiaal | Glas - Metaal - Kunststof |
Merk | Tokina |
Model | 70 - 210 mm, 1:3.5, P/K |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Tweede helft van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 15,5x7x7 |
Conditie | Goed, met minimale gebruikssporen |