Zoomobjectief

Object Zoomobjectief
Materiaal Glas - Metaal - Kunststof
Merk Tokina
Model 70 - 210 mm, 1:3.5, P/K
Gesigneerd Ja
Jaartal Tweede helft van de vorige eeuw
Afkomst Japan
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 15,5x7x7
Conditie Goed, met minimale gebruikssporen
  • Pentax-K vatting
  • Inclusief lensdoppen en etui
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!