- Vaas
- Keramiek
- Prachtige bruintinten
- Onderzijde gemerkt, vermoedelijk Beesel keramiek
- Holland
- Afmeting: Ø 14 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50