| Object | Bedlampje |
| Materiaal | Metaal en melkglas |
| Merk | RS Leuchten |
| Model | Conische vorm / Stijl van Stilnovo |
| Gesigneerd | Ja |
| Afkomst | Duitsland |
| Jaartal | Jaren '80 van de vorige eeuw |
| Kleur | Verbronsd en wit |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 10,2 / h= 19 cm |
| Conditie | Goed |