Object | Bedlampje |
Materiaal | Metaal en melkglas |
Merk | RS Leuchten |
Model | Conische vorm / Stijl van Stilnovo |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '80 van de vorige eeuw |
Kleur | Verbronsd en wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 10,2 / h= 19 cm |