Aantal | 15 |
Categorie (soort boek) | Plaatjesalbums |
Titel | Diversen |
Schrijver | o.a Dr. Jac P. Thijsse |
Uitgever | Verkade |
Hardcover of paperback | hardcover |
Jaar uitgifte | Eerste helft van de vorige eeuw |
Afmetingen | 24x30 |
Taal | Nederlands |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |