Categorie (soort boek) | Kunstboek |
Titel | Giotto e la sue bottega |
Schrijver | Giovanni Previtali |
Uitgever | Fratelli Fabri Editori, Milaan |
Hardcover of paperback | hardcover |
Aantal paginas | 405 |
Jaar uitgifte | 1967 |
Drukjaar | 1974 (2e druk) |
Afmetingen | 30x36,5x5 cm - Gewicht: 5,2 kg |
Taal | Italiaans |
Bijzonderheden | Een prachtig kunstboek in een cassette, het boek is als nieuw, de cassette vertoond enige gebruikssporen en verkleuringen Een boek met veel afbeeldingen in zwart/wit en kleur |