Categorie (soort boek) | Kunstboek |
Titel | De Houtsnijder Anton Pieck |
Schrijver | Hans Vogelsang |
Uitgever | Omnibus |
Hardcover of paperback | hardcover |
Aantal paginas | 110 |
ISBN nummer | 90 620 7420 0 |
Afmetingen | 21,5x21,5 cm |
Taal | Nederlands |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Hoewel Pieck een zeer grote bekendheid geniet als illustrator, zijn het slechts ingewijden die weten dat hij in de jaren 1915-1930 ongeveer 200 etsen, droge naalden, gravures, litho's en houtsneden heeft gemaakt. Dit boekje bevat een beschrijving van en een toelichting op de houtsneden van Anton Pieck. |