- Fotoalbum
- Victoriaans
- Uitgave Annes Publishing / DS-Max
- Hardcover, gebonden karton, 11 bladen
- Familiealbum met ovale passe-partouts
- Afm. H: 29,5 cm x B: 21 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Rechtsonder is de hoek beschadigd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50