- De Volkswagen Kever
- Het verhaal van de populairste auto ter wereld
- Zeer mooi, groot boek met prachtige illustraties
- Auteur: Keith Seume
- Uitgever: Rebo Productions, 1997
- Hardcover, gebonden met stofomslag
- Afmetingen: ca. 280x372 mm
- Conditie: goed, het stofomslag heeft wat beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50