Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Aquarel - Opstijgen

Kunstenares - Maria Egas

€ 1
2
Bekijk kavel

Stilleven.

Stilleven in imposante lijst

€ 0
0
Bekijk kavel

Landschapschilderij

Watermolen

€ 10
0
Bekijk kavel

Antieke handgesneden huwelijksbeker

Scandinavisch

€ 0
0
Bekijk kavel

Landschapschilderij

Boerderijen

€ 15
1
Bekijk kavel

Aquarel

China circa 1923

€ 0
3
Bekijk kavel

Schilderij

Stadsgezicht in de winter

€ 15
1
Bekijk kavel

papua new guinea tribes

Buste / Sculptuur

€ 0
1
Bekijk kavel

Litho

Frans Manders

€ 0
0
Bekijk kavel

mondgeblazen octopus

ingelegd met gouden bladgoud

€ 10
1
Bekijk kavel

Lithografie

A. Wieringa

€ 0
0
Bekijk kavel

Miniatuurschildering op ivoor

Portret

€ 5
1
Bekijk kavel