Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Speksteen beeld

The Wulf sculptures

€ 0
2
Bekijk kavel

Kunstdruk - Karikatuur

Andre Rieu

€ 0
1
Bekijk kavel

Kunstdruk - Karikatuur

Candy Dulfer

€ 3
1
Bekijk kavel

Groot kunststof board karikatuur

Matthijs van Nieuwkerk

€ 0
0
Bekijk kavel

Rembrandt : twee lijstjes 24 x 19 cm

Een Zwaar gewassen penseeltekening, en een gewassen pentekening.

€ 0
1
Bekijk kavel

Zeefdruk - Piet Quekel

What's it gonna B? - Nummer 314/350

€ 5
1
Bekijk kavel

Zeefdruk - J.Rostand

Reflechir c'est deranger ses pensees - 129/200

€ 14
0
Bekijk kavel

Ets - Cor van der woerd

"Woonhuis van v Gogh in Nuenen" Originele ets

€ 0
0
Bekijk kavel

Linosnede of houtsnede

Stadsbeeld met kerk.

€ 0
1
Bekijk kavel

Crucifix in lijst achter bol glas

Geplaatst op bruin fluweel doek

€ 0
1
Bekijk kavel

Aquarel - Fruit

Gesigneerd '96

€ 1
0
Bekijk kavel