Kunst

Overzicht van kavels binnen de categorie: Kunst

Schilderij

Armand Jamar (1870-1946)

€ 160
Bekijk kavel

Houtsneden

Albrecht Dürer (1471-1528)

€ 11
Bekijk kavel

Kopergravure

Gerard de Lairesse (1641-1711)

€ 5
Bekijk kavel

Zeefdruk

Abstract

€ 1
Bekijk kavel

Schilderij - Hans Cornel

Olieverf op doek

€ 10
Bekijk kavel

Reproductie

Claude Monet

€ 0
Bekijk kavel

Aquarel

Stilleven

€ 0
Bekijk kavel

Tweeluik

Abstract

€ 0
Bekijk kavel

Pentekening

"De ontvangst"

€ 0
Bekijk kavel

Beeldje

Vrouw met kind

€ 0
Bekijk kavel

Beeldje

Jezus Christus

€ 0
Bekijk kavel

Borduurwerk

M.J. Hummel

€ 0
Bekijk kavel