- Olieverf op doek
- Kor Onclin (Leeuwarden 1918 - Twello 2003), kunstschilder werkzaam in o.a. Frankrijk (Ardeche) 1978-2002
- Titel: Omvleugeld (De Drie Gratiën), 1981
- Gesigneerd: rechtsonder "ONCLIN"
- Afmetingen: ca. 460x330 mm
- Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: