- Drie kleurlitho's op dun karton- van Gisela Kleinschmidt en Pincerelle - gesigneerd
- Duitsland, ca. 2000
- 1) Gisela Kleinschmidt - Interieur Schuur - oplagenr. 42/150
- 2) A. Pincerelle - Verftubes in pot - oplagenr. 26/180
- 3) A. Pincerelle - De Stad - oplagenr. 25 / 180
- Afmetingen: 15 x 14 cm
- Conditie: zeer goed, minimale gebruikssporen
- Bij meerdere aankopen zelfde aanbieder geldt in Nederland 1x verzendkosten (max. 10 kg)
De verzendkosten bedragen €6,95
De verzendkosten naar België bedragen €15,50