- Potloodtekening
- Portret, man met pet
- Kunstenaar: J. Vink
- Werk is gesigneerd en gedateerd: '45
- Afmetingen: ca. 253x324
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50