- Stilleven
- Verf op doek
- Kunstenaar A. Bernar
- Gesigneerd en gedateerd ('79)
- Afm. H: 60 cm x B: 80 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: