- Folklore kunst
- Mexico
- Verf op boomschors
- Vintage
- Afm. H: 42 cm x B: 51 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- De lijst is beschadigd
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: