- Stilleven
- Verf op doek
- Kunstenaar Frans Lissane
- Afm. H: 87 cm x B: 113 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Lijst is beschadigd
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: