- Ets
- Bloemen en bijen
- Gesigneerd en gedateerd
- Kunstenaar Marlies Kops '87
- Afdruk nr. 14 van oplage 30 ex.
- Afm. H: 19 cm x B: 14 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50