Reproductie

  • Reproductie
  • Kat in watersnood
  • Schets van Jean Ooms (?)
  • Reproductie verzorgd door Offsetdrukkerij Intenso Amsterdam
  • Houten lijst
  • Afm. H: 57,5 cm x B: 51 cm
  • Conditie: Goed, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 3584
    €3

    26 september 2019 20:24
  • Bieder 2516
    €2

    18 september 2019 17:03
  • Bieder 2235
    €1

    17 september 2019 22:13

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!