- Reproductie
- Kat in watersnood
- Schets van Jean Ooms (?)
- Reproductie verzorgd door Offsetdrukkerij Intenso Amsterdam
- Afm. H: 57,5 cm x B: 51 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: