- Olieverf op doek
- Hooiwagen met vier paarden ie een bosrijk landschap
- Ingelijst in een mooie houten lijst
- Rechtsonder gesigneerd (onduidelijk)
- Afmetingen: ca. 590x785 mm (lijstmaat) / ca. 400x600 mm (canvas)
- Conditie: goed
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: