- Prachtige vazen collectie uit de Vase Collection 2015 van Marcel Wanders.
- De Delfts blauwe vazen zijn ontworpen ter gelegenheid van het 55-jarig bestaan van Randstad en is gemaakt in een gelimiteerde oplage.
- De Vase Collection bestaat uit een serie van 6 vazen.
- Gemerkt aan de onderzijde.
- Conditie: nieuwstaat.
- Afmetingen per vaas: h 30,5 cm x Ø 9 cm onderzijde , Ø 4,5 bovenzijde
- Inclusief originele design verpakking
- Wordt zorgvuldig ingepakt verzonden.
- De kavel wordt aangetekend en verzekerd verzonden.
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €13,00
De verzendkosten naar België bedragen €30,00