- Ets
- Ingelijst achter glas
- Gesigneerd met potlood
- Meeuwen
- 1e Helft 20e eeuw
- Conditie goed met ouderdomssporen (verkleuring)
- Afm: Lijst 20x17,5 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50