- Filigrain Wayang
- Ingelijst achter glas
- Djokja zilver
- Tweede helft 20e eeuw
- Indonesië
- Afm lijst 16x21 cm (bxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50