- Xilogravura
- Libero
- Titel: "Peza alegro"
- Gesigneerd
- 1975
- Portugal
- Ingelijst achter glas
- Afm: lijst 36x56 cm, kunstwerk 21x39 cm (bxh)
- Conditie goed, achterzijde ook glas (gebarsten)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50