Schilderij

  • Schilderij
  • Boslandschap
  • Olieverf op doek
  • Gesigneerd - niet leesbaar
  • Ingelijst in prachtige grote barok lijst. Hout met gips
  • 1e Helft 20e eeuw
  • Conditie goed, lijst heeft enkele kleine beschadigingen (zie foto's)
  • Afm: 144 x 82 cm (bxh) (incl lijst)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 1576
    €15

    20 februari 2020 23:17

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!