- Boslandschap
- Olieverf op doek
- Gesigneerd - niet leesbaar
- Ingelijst in prachtige grote barok lijst. Hout met gips
- 1e Helft 20e eeuw
- Conditie goed, lijst heeft enkele kleine beschadigingen (zie foto's)
- Afm: 144 x 82 cm (bxh) (incl lijst)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: