- Olieverf op doek schilderij
- Hout sprokkelen in het bos
- In uitstekende staat
- Geen restauraties
- Rechtsonder gesigneerd
- Verkoop inclusief lijst
- Doek maat : 60 cm x 80 cm
- Totale afmeting : 75 cm x 95 cm
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50
Harderwijk, Gelderland, Nederland