- Ets
- Hennie van de Nieuwenhof
- Nuenen
- 1987
- Gesigneerd met potlood
- Genummerd 9/50
- Ingelijst achter glas
- Afm ets 40x30 cm
- Afm lijst 60x50 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50