- Tekening op linnen
- Chinese Maria met kind
- 2e Helft 20e eeuw
- Ingelijst achter glas
- Conditie goed met licht vlekken bovenkant (zie foto)
- Afm tekening 30x50 cm
- Afm lijst 42x64 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50