- Eigenschap:
- Kunstenaar: Onbekend
- Datering: Begin 21e eeuw
- Signatuur: Nee
- Ingelijst: Nee
- Materiaal: Olieverf op doek, op frame
- Afmeting: 100 cm x 80 cm
- SKU: S154
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €11,00
De verzendkosten naar België bedragen €17,00
Hoogeveen, Drenthe, Nederland