- Sculptuur Reiger
- Zwaar Kristal
- Daum France
- Gemerkt
- Jaren 70 van de vorige eeuw
- Conditie goed, kleine beschadiging rechts onder (zie foto)
- Hoogte 37 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: