Kristallen sculptuur

  • Sculptuur Reiger
  • Zwaar Kristal
  • Daum France
  • Gemerkt
  • Jaren 70 van de vorige eeuw
  • Conditie goed, kleine beschadiging rechts onder (zie foto)
  • Hoogte 37 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 3330
    €28

    31 mei 2020 18:08
  • Bieder 2344
    €25

    31 mei 2020 18:08
  • Bieder 3330
    €24

    31 mei 2020 18:08
  • Bieder 2344
    €23

    31 mei 2020 18:08
  • Bieder 3330
    €22

    31 mei 2020 18:08
  • Bieder 2344
    €21

    31 mei 2020 18:07
  • Bieder 3330
    €20

    31 mei 2020 18:07
  • Bieder 2344
    €19

    29 mei 2020 09:45
  • Toon overige (10) biedingen
  • Bieder 2344
    €18

    29 mei 2020 09:45
  • Bieder 2344
    €17

    27 mei 2020 19:58
  • Bieder 3330
    €16

    27 mei 2020 19:58
  • Bieder 2344
    €15

    27 mei 2020 19:58
  • Bieder 3330
    €14

    27 mei 2020 19:58
  • Bieder 2344
    €13

    27 mei 2020 19:58
  • Bieder 3330
    €12

    27 mei 2020 19:58
  • Bieder 2344
    €11

    27 mei 2020 16:53
  • Bieder 3977
    €10

    27 mei 2020 09:41
  • Bieder 3330
    €5

    25 mei 2020 11:54

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!