- Olieverf op linnen
- Ingelijst in houten frame
- Bloemen aan het het raam
- Gesigneerd
- Mooi gedetailleerd decor
- 2e Helft 20e eeuw
- Afm: 22,5 x 28,5 cm (bxh)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50