- Stel bruidsbeelden
- Prachtig gesneden uit zwaar tropisch hardhout
- Herkomst: Indonesië (Bali - Java?)
- Datering: midden vorige eeuw
- Afmetingen: h= ca. 290 mm (v) / ca. 265 mm (m)
- Conditie: zeer fraai
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50