- Schilderij van een stilleven
- Zonnebloemen in een vaas en appels met een theedoek
- Verf op doek
- Rechtsonder onduidelijk gesigneerd
- Ingelijst in een koperkleurige lijst, hout en gips
- Afmetingen: lxb = ca. 500x600 mm (canvas) / lxb= ca. 640x740 mm (lijst)
- Conditie: goed, lijst heeft enkele kleine beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50