- Olieverf op linnen
- A. van de Ven
- Boot in water in maanlicht
- Impressionisme
- Prachtige kleurspeling
- Gesigneerd rechtsonder
- Midden 20e eeuw
- Afm: 41x50 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50