- Olieverf op doek
- Ingelijst in houten lijst
- Haïtiaanse markt
- Gesigneerd S. Delsoid
- Afm: 67x57 cm (bxh) (incl lijst)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50