- Olieverf op doek
- Ingelijst in houten lijst
- Eddie Sarmiento (1940-)
- Vissermannen
- Filipijnen
- Afm: 74x59 cm (bxh)(incl lijst)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: