- Aquarel
- Ingelijst achter glas
- Elaine Reed
- Leenane, Ireland
- Juni 1981
- Gesigneerd
- Afm: 50x43 cm (bxh)(incl lijst)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50