Janny Meijer - Olieverf op Doek 1969

fremiet
0
  • Janny Meijer
  • Olieverf op Doek 1969
  • Janny Meijer werd geboren in het kleine dorpje Andijk op 25 juli 1938. Haar jeugd bracht zij door op de boerderij, midden in de natuur. Al haar passie voor tekenen en schilderen heeft nog steeds een belangrijke plaats in haar leven. Op latere leeftijd nam zij privélessen bij Jan Visser en H.F. Boot te Haarlem. Haar voorkeur gaat uit naar schilderijen met motieven als kippen, eenden, landschappen, realistische figuren en stadsgezichten. Haar stillevens zijn echter uitmuntend en erg in trek. Janny is een veel gezochte kunstenares, binnenland en buitenland
  • Olieverf op doek
  • Linksonder gesigneerd
  • Formaat inclusief lijst H x B 64x53 cm
  • Formaat kunstwerk H x B 45x35 cm
  • Kunstwerk en lijst verkeren in goede staat
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Antwerpen, Brabant, Nederland

Kavel gesloten

  • Bieder 4713
    €100

    10 juni 2021 19:39

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!