- Pasteltekening op papier - gesigneerd - 1989
- Theo Leijdekkers geboren op 18 December 1955
- Gesigneerd en gedateerd r.o.: Theo Leijdekkers 1989
- Pasteltekening met een vleesetende plant ook genoemd Venus
- Is ingelijst met een glasplaat
- Afmetingen: hoogte 75 cm - breedte 100 cm
- Schilderij weegt rond de 15 kilo
- Conditie: verkeerd in zeer goede staat
- Wordt aangetekend verzonden in een houten schilderij kist plus track en trace
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50