Theo Leijdekkers - Voorstelling vleesetende plant

fremiet
  • Pasteltekening op papier - gesigneerd - 1989
  • Theo Leijdekkers geboren op 18 December 1955
  • Gesigneerd en gedateerd r.o.: Theo Leijdekkers 1989
  • Pasteltekening met een vleesetende plant ook genoemd Venus
  • Is ingelijst met een glasplaat
  • Afmetingen: hoogte 75 cm - breedte 100 cm
  • Schilderij weegt rond de 15 kilo
  • Conditie: verkeerd in zeer goede staat
  • Wordt aangetekend verzonden in een houten schilderij kist plus track en trace
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4713
    €250

    5 juni 2021 10:49

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!