Rik van Iersel - Kop

Goudhoed
  • Rik van Iersel - Kop
  • Kleurenlitho op geschept papier - 1993
  • Hand gesigneerd rechts onder
  • Oplage slechts 100. Genummerd linksonder
  • Afmetingen: 28x28 cm
  • Conditie: nieuwstaat
  • Rik van IERSEL (Maastricht,1961) - Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen die meteen tot een solo-expositie bij Galerie Willy Schoots leiden. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco.
  • Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met track en trace

De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €19,95

Kavel gesloten

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!