Rik van Iersel

Goudhoed
  • Originele hand gesigneerde kleurenlitho van Rik van Iersel
  • Intrigerend en kleurrijk
  • Oplage 231 uit 300
  • In absolute nieuwstaat. Nooit ingelijst geweest. In originele verpakking in folie en in map bewaard
  • Rik van IERSEL (Maastricht,1961. Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen die meteen tot een solo-expositie bij Galerie Willy Schoots leiden. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco.
  • Wordt zorgvuldig op de rol verpakt en verzonden met track en trace
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €19,95

Kavel gesloten

  • Bieder 4006
    €10

    5 mei 2021 11:32

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!