- Hand Gesigneerde zeefdruk - oplage 100 ex. - 1991
- Jeroen Henneman (Haarlem, 17 oktober 1942)
- Titel: "De brug"
- Drukker: Bernard Ruijgrok
- Hand gesigneerd en gedateerd r.o.
- Genummerd l.o.
- Zonder lijst, in perfecte staat
- Formaat blad: 65/50 cm
- Formaat beeld: 42,5/29,5 cm
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50