- Prachtige grote en uiterst exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood
- Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat
- Hand gesigneerd en genummerd 45/175 ex.
- Wordt geleverd met echtheidscertificaat
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €12,50
De verzendkosten naar België bedragen €22,50
Sneek, Friesland, Nederland