HERMAN BROOD

Sneekkunst
  • Prachtige grote en uiterst exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood
  • Afmeting blad  100 x 70 cm in nieuwstaat
  • Hand gesigneerd en genummerd  45/175 ex.
  • Wordt geleverd met echtheidscertificaat
  • Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €12,50
De verzendkosten naar België bedragen €22,50

Sneek, Friesland, Nederland

Kavel gesloten

Minimale prijs is bijna bereikt!
  • Bieder 2908
    €225

    13 mei 2021 21:05
  • Bieder 2908
    €215

    13 mei 2021 21:05
  • Bieder 2908
    €205

    13 mei 2021 21:05
  • Bieder 2908
    €195

    13 mei 2021 21:05
  • Bieder 2908
    €185

    13 mei 2021 21:04
  • Bieder 2908
    €175

    13 mei 2021 21:04
  • Bieder 2908
    €165

    13 mei 2021 21:04
  • Bieder 2908
    €155

    13 mei 2021 21:04
  • Toon overige (4) biedingen
  • Bieder 2908
    €145

    13 mei 2021 21:04
  • Bieder 2908
    €135

    13 mei 2021 21:04
  • Bieder 4755
    €125

    8 mei 2021 16:48
  • Bieder 4006
    €60

    5 mei 2021 11:31

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!