Zeefruk Carry Tefsen

Sneekkunst
  • Prachtige grote kleurenzeefdruk
  • Van de bekende Nederlandse actrice en kunstenares Carry Tefsen.
  • Afmeting blad  70 x 60 cm
  • In nieuwstaat.
  • Handgesigneerd en genummerd
  • Oplage 90 ex.
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Sneek, Friesland, Nederland

Kavel gesloten

  • Bieder 2908
    €25

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €24

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €23

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €22

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €21

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €20

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €19

    10 juni 2021 22:24
  • Bieder 2908
    €18

    10 juni 2021 22:24
  • Toon overige (17) biedingen
  • Bieder 2908
    €17

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €16

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €15

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €14

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €13

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €12

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €11

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €10

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €9

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €8

    10 juni 2021 22:23
  • Bieder 2908
    €7

    10 juni 2021 22:22
  • Bieder 2908
    €6

    10 juni 2021 22:22
  • Bieder 2908
    €5

    10 juni 2021 22:22
  • Bieder 2908
    €4

    10 juni 2021 20:36
  • Bieder 2908
    €3

    10 juni 2021 20:36
  • Bieder 2908
    €2

    10 juni 2021 20:36
  • Bieder 2908
    €1

    10 juni 2021 20:36

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!