Schilderij - Olieverf op paneel

  • Olieverf op paneel
  • Linksonder gesigneerd Teurlings
  • Rechtsonder geschreven Schoonhoven
  • Afbeelding: Dorpstraat met kerk
  • Baroklijst van gips, heeft wat beschadigingen
  • Afmeting incl. lijst: 38x48 cm
  • Conditie redelijk, foto's maken deel uit van de omschrijving
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4674
    €5

    9 juni 2021 12:27

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!