Gobelin schilderij

  • Gobelin schilderij
  • Wandkleed
  • Oosterse afbeelding
  • Ingelijst zonder glas
  • Wandkleed heeft een enkele kale plekjes
  • Lijst heeft rechtsonder een beschadiging, achterzijde zit wat los
  • Afmeting: 56,5 x 63,5 cm
  • Conditie redelijk, foto's maken deel uit van de omschrijving
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 2783
    €2

    8 juni 2021 20:50
  • Bieder 4292
    €1

    6 juni 2021 11:20

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!